У Beijing Парку в Пекіні встановлено диспенсери туалетного паперу з функцією розпізнавання осіб. Такий крок, на думку адміністрації парку, буде сприяти скороченню споживання туалетного паперу.
Традиційно, за заявами адміністрації парку, відвідувачі атракціонів використовують багато паперу під час відвідування туалетів. Щоб змінити цю ситуацію, в якості експерименту було встановлено шість машин у громадських туалетах. Протягом двох тижнів співробітники парку проводитимуть роз'яснювальну роботу серед відвідувачів парку, а також відстежувати динаміку споживання туалетного паперу. Паралельно, з новими диспенсерами, старі, використовувані раніше, також залишили. Це допоможе оперативно відстежити ситуацію зі споживанням паперу в динаміці.
Технічні працівники повідомляють, що нові автомати з видачі туалетного паперу будуть дозувати смужки туалетного паперу розміром приблизно 60 - 70 см для кожної людини. Система налаштована таким чином, що апарат не зможе видати більше встановленого розміру паперу одній людині. І тільки через 9 хвилин система знову зможе відміряти новий шматок туалетного паперу.
«Якщо ж ми зіткнемося з ситуацією, коли гостю все ж знадобиться більше паперу, наші співробітники на місцях зможуть оперативно забезпечити такі потреби в індивідуальному порядку", - повідомив прес-секретар парку Beijing пан Wanbao.
Примітно, що на початку березня китайські ЗМІ повідомляли про інциденти, коли відвідувачі Парку були помічені у виносі великої кількості туалетного паперу із вбиралень. Деякі з них виносили цілі мішки, набиті туалетним папером.
Судовий процес у цій справу мав широкий резонанс по всій країні, а адміністрація Парку ухвалила рішення про впровадження системи розпізнавання осіб при видачі туалетного паперу. За словами прес-секретаря парку, є вже і перші результати такого нововведення - добова кількість паперу в туалетних кімнатах Парку скоротилося мінімум на 20%.
Упровадження нової системи дозації туалетного паперу в Парку Beijing мало також і проблеми під час тестових двох тижнів застосування. Зокрема, сканування осіб могло займати в окремих випадках замість анонсованих трьох - усі 30 секунд. Такі затримки внесли в алгоритми використання туалетних кімнат деякий хаос і плутанину. Однак, від самого експерименту адміністрація Парку не відмовилася, а провела деякі технічні доопрацювання системи.